9. júna 2016

Cuccio Colour (Beam Me Up!, Bali Bliss, Cheeky In Helsinki & Infusion Inferno)


Keď som písala o nail arte, ktorý som vytvorila pre časopis Modeláž nehtů písala, že vám hlavných aktérov ukážem v ďalšom príspevku, tak som teda veru nepredpokladala, že to bude o viac ako mesiac a že som asi mala napísať v niektorom ďalšom...

Konečne som však nafotila fľašičky a tak už môžem písať a zahltiť vás fotkami, ktoré keď si tam spätne prezerám, som dosť odflákla. Všetky štyri laky mi poslala (vtedy ešte) Nikol na vytvorenie nail artu a ako som už spomínala pri nail arte, vybrala veľmi dobre. Cuccio laky majú veľmi dobrý štetec a už len dúfať, že aj konzistencia bude taká.


A poďme sa pozrieť zblízka na všetky. Prvým pánkom je Beam Me Up!, ktorý som v trochu rozostrenom videu ukázala aj na Facebooku.


Ani pri fotení to nebolo jednoduché. Má tak trochu holografický efekt, všade samé trblietanie :-). Ja som ho pasovala za staroružového, lebo pod umelým svetlom tak vyzeral, no asi by som sa mala opraviť a nazvať ho bronzovým, aj keď ten ružový podtón tam je. Kryl v dvoch vrstvách. Mimochodom pochádza z kolekcie Out Of This World.

Ďalším lakom je Bali Bliss, ktorému som úspešne zmazala fotky so rozkvitnutou višňou, že veď už ich mám nakopírované a tak bude o tieto zábery ukrátený.


Jedná sa o svetlo fialový odtieň s hnedým podtónom a veľmi jemnučkým shimmerom. Na svoju svetlosť kryl v dvoch vrstvách a v pohode zvládol aj prekrytie tmavšej fialovej v nail arte.

Trochu drzosti z Fínska a tento fialový krásavec je tretím v poradí.


Pre fotenie Cheeky In Helsinki bolo nevýhodou to, že má modrý podtón a tak nemôžem zaručiť, že toto je 100%-ne identická farba. No aj tak je to miláčik. A kryje v dvoch vrstvách.

A keďže témou nail artu bolo trblietanie, tak tu nesmie chýbať zástupca glitrových lakov, ktorý je mimochodom z kolekcie Best Night Ever (už nedostupná).


Infusion Inferno má priesvitný základ, v ktorom pláva veľa strieborných, fialkových, či čiernych glitrov a väčších fialových trblietok. Pri lakovaní som sa nesnažila glitre ukladať, jednoducho sú tak, ako som ich v dvoch vrstvách lakovala :-).

No a keďže príspevok o nail arte nemal bohvieakú odozvu, tak aby bolo jasné, o čom stále píšem. Jednalo sa presne o tento:Pekný deň!

8 komentárov:

 1. Krásně nafoceno, Zuzanka! Jsem ráda, že se Ti laky líbily a jsi s nimi spokojená :) Za mě vede Bali Bliss a Beam Me Up! :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ja sa ani neviem rozhodnúť, páčia sa mi všetky. Beam Me Up! je pre mňa v kombinácii so slnkom je jednoducho dokonalosť ♥ Bali Bliss fialková nežnosť, Cheeky fialový miláčik a glitrový Infusion snáď komentár ani nepotrebuje :o) Ďakujem! ♥

   Odstrániť
 2. Each of the polishes are fantastic and your nail art blow my mind. I like it so much how it came out!

  OdpovedaťOdstrániť
 3. ty vieš tie nechty vždy tak pekne nafotiť ani neviem,ktorý sa mi takto páči viac :D

  Dominika Makarová fashion blog

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Ach, to jsou milášci. :D Hrozně se mi líbí jejich lahvičky - ten jejich jednoduchý a elegantní design nemá chybu. :)
  Ten poslední efektový ♥

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Súhlasím :-) Pomaly sa preberáma opäť lakujem, tak snáď čoskoro príde rad aj na ďalšie dva kúsky .-))) Ďakujem ♥

   Odstrániť

Vopred ďakujem za prečítanie a komentáre...

Prosím, rešpektujte moje prianie a nevkladajte do komentára pozvánky na giveaway a linky blogov. Komentáre toto ignorujúce budú bez upozornenia a odpovede zmazané. Ďakujem za pochopenie.