13. apríla 2016

Spring Glitter Rays


„Třpytivá a oslňující manikúra sladěná s jiskřivými očními stíny. Taková je zářivá představa návrhářů z týdne módy. Třpytky přidané do spodních okrajů nehtů jim dodávají čarovně tajemný nádech. Rozjasněte pomocí tohoto trendu také Vaše ruce.“

Toto bola téma aprílového čísla časopisu Modeláž nehtů, v ktorom sa opäť objavila moja maličkosť :-). Z časových dôvodov som len napísala farbu a výber lakov som nechala na Nikol a musím povedať, že vybrala veľmi dobre. Laky Cuccio nie sú na internete rozšírené až tak veľmi, takže by to išlo cez swatches, takto to bolo o dosť jednoduchšie a zároveň som sa nechala prekvapiť. O všetkých štyroch vám samozrejme napíšem v ďalšom príspevku, aby som ich dlho neodsúvala.Keď mi Nikol poslala tému v e-maile, hneď sa mi pred očkami objavil nápad, ako danú tému zrealizujem. Takže keď som sa pustila do tvorenia, bolo jasné, že budem potrebovať tak dva dni, lebo nail art som chcela tvoriť za pomoci pások na nechty, pri ktorých potrebujem podklad dokonale suchý. Nestihla by som oboje v jeden deň, takže jeden deň som šla do práce s fialovými nechtami, ktoré tvorili podklad a na ďalší som prišla s nail artom :-). Na palec, malíček a ukazovák som nalakovala tmavší Cheeky in Helsinky a svetlejší Bali Bliss na zvyšné dva.


Tento fešák dal bodku za celým nail artom, ale ešte pred tým som nalepila pásky do kríža a a polkríža na prostredník a prstenník a cik-caku na zvyšné, pričom na palec som nalepila pásky v opačnom smere. Tu už okrem lakov, ktoré som použila na podklad prichádza na scénu aj hnedo-ružový trblietavý Beam Me Up!, ktorý vytvoril v nail arte kontrast a ktorý ste mohli vidieť aj vo videu na Facebooku a na záver som fialové tvary prelakovala glitrovým Infusion Inferno. Plôšky som opäť vypĺňala štetcom na nail art. Pinzetou som následne odstránila pásky a nechty prelakovala vrchným lakom.

A takto vyzeral môj článok v časopise :-).

Pekný deň!


14 komentárov:

 1. Fialové laky na nehty mám ráda a tohle je skvělá kombinace. Moc pěkný design :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Veľmi pekne si sa s tým vyhrala, fialový glitrový lak vyzerá parádne a ešte aj s tým glitrovým pozadím :))

  OdpovedaťOdstrániť
 3. To je nádhera! Mě by to trvalo tak týden, vykouzlit takové krásné nehtíky! Máš můj obdiv.

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Tak to téma jsi zpracovala dokonale ! :) Nikol ti namíchala moc hezky barvy a co jsi vyčarovala, to se nemůžu vynadívat. :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem, Romča ♥ Som jej verila, že dobre vyberie :-)

   Odstrániť
 5. Wow tak to je dokonalé ♥♥♥

  OdpovedaťOdstrániť

Vopred ďakujem za prečítanie a komentáre...

Prosím, rešpektujte moje prianie a nevkladajte do komentára pozvánky na giveaway a linky blogov. Komentáre toto ignorujúce budú bez upozornenia a odpovede zmazané. Ďakujem za pochopenie.