18. marca 2016

Spring MosaicNa stredu som si naplánovala nail art s kolekciou lakov House of colour, ktorú som tu predstavila v pondelok. Ale bola som taká naštvaná, ako príspevok zase dopadol, že som vypla počítač, zobrala som si knihu, upiekla som bublaninu a išla som spať. A výsledok stál za to. Knihu som dočítala a na druhý deň som mala výborné raňajky :-))).Keď mi kolekcia prišla, tak mi hneď bolo jasné, že bude aj nail art. Len aký? Kombinovala som farby, ukladala ich vedľa seba a preberala si v hlave nápady. Nakoniec som sa rozhodla pre tento vzor. Už sa tu objavil v challenge, v jesennej verzii a teraz si ho dáme v jarnej. Mňa tento vzor jednoducho baví.


Nail art  som vytvorila po prvej várke fotenia swatches. Najprv som si nalakovala podklad, ktorý k sebe našťastie celkom fajn ladil a boli to laky Sorry I´m latte a Girls Just Wanna Have Sun. Keďže musí byť dokonale suchý, čo som už nestíhala, tak som nechty dokončila na druhý deň, kedy som zobrala pásku na nail art, tenký štetec a pustila sa do zvyšku. O pár hodín som už nechty fotila v parku v Trnave :-))).

Na zvyšné "nemozaikové" nechty som si vybrala krásny Glitter Me This..., pri ktorom som si neodpustila obľúbený pohľad do fľaštičky. Áno, ten oranžový je skutočne About Layin´Out. Jednak je to jedna vrstva na žltom podklade (na palci na béžovom), no a na druhej strane foťák mi kolega prestavil a dal mi typ až po fotení nail artu, vďaka čomu swatches tohto odtieňa vyzerali o niečo lepšie :-).
Keďže musím trénovať aj pod žiarovkou, tak som spravila opäť aj takéto zábery. No a kto čítal, v akom duchu sa kolekcia niesla, tak vie, že fotka s kvetmi vo vlasoch bola v prípade tohto nail artu mojou povinnosťou :o)


Pekný piatok prajem!14 komentárov:

 1. Jéj, naozaj pekne si sa s tým vyhrala, páči sa mi to veľmi a dostala som chuť na bublaninu :D

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Nádherné ♥
  Myslím, že ten koralový a nude lak nutne potrebujem :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Ty barvičky k sobě krásně jdou..moc povedené ;-)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. To se moc povedlo :-) krásný nail art, já na takové piplání nemám nervy :D jsem ráda, že to jakš takš nalakuju :)))

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Fakt je jeden s najobľúbenejších, dajú sa spraviť rôzne variácie a odhliadnuc od toho, že podklad musí byť suchý, je to aj rýchlo hotové :-))) Ďakujem ♥

   Odstrániť
 5. Nádhera, Suzi ♥ Až bych si taky nějakou mozaiku vytvořila. :))

  OdpovedaťOdstrániť

Vopred ďakujem za prečítanie a komentáre...

Prosím, rešpektujte moje prianie a nevkladajte do komentára pozvánky na giveaway a linky blogov. Komentáre toto ignorujúce budú bez upozornenia a odpovede zmazané. Ďakujem za pochopenie.