7. februára 2016

PUPA Stay Gold! (Nail Polishes)


"Trblietavé odlesky peria zlatej farby v novom laku na nechty so špeciálnym efektom GOLDEN PLUMAGE a žiarivé perly červenej burgundy farby v DIAMOND DUST sa dokonale miešajú 
s farbou silného skleneného efektu laku na nechty LASTING COLOR GEL , v dvoch nových farbách, pre elegantnú a pre glamour manikúru."

Ešte pred Vianocami ku mne prišiel predčasný Ježiško a priniesol mi veľkú a bohatú nádielku. Dnes, na poslednú chvíľu, vám ukážem malú časť z nej. Na začiatok laky z limitovanej edície Stay Gold!.
Dnes je totiž posledný deň 50% - ných zliav v Pupe. Takto o päť minút dvanásť, či s krížikom po funuse to viem asi len ja. Zvyšok limitky ste mali možnosť vidieť u mňa na Instagrame a snáď sa mi podarí dostať aj k nafoteniu nejakého toho líčenia nielen s touto limitkou, ale aj s ostatnými produktami na mojom "to do list-e".


Zohnať pekný zlatý lak sa mi zdá občas trocha fuška. Tento je celkom fajn, trochu metalický, so shimmerom a neryhuje ako blázon. Kryje v dvoch vrstvách.Vínový odtieň z tejto limitky sa stal mojím favoritom, no paradoxne sa mi najhoršie fotil a ja som nemala odvtedy možnosť spraviť reparát. Oproti zlatému bol hustejší a kryl už v prvej vrstve, no ja som mu dala aj tú druhú. A keď už som mala ten vínový, doplnila som ho efektovým zlatým lakom pozostávajúcim z priehľadnej tekutiny a zlatých nitiek. Bola by som to urobila tak, či onak, aj keby mi míňajúci sa vrchný lak nespravil na niektorých nechtoch bublinky, na ktoré som sa nemohla pozerať. Samotný som si ho ale dať netrúfla. Kategóriu jelly lakov zastupuje tento tmavý krásavec, ktorý obsahuje vínové trblietky. Lakovaný je v dvoch vrstvách.


Všetky laky majú pochopiteľne rovnaký guľatý štetec a objem 5 ml. Cena za krémové 4,90 €, efektové 3,90 €. Ktorý vás oslovil najviac?

Pekný deň!


6 komentárov:

 1. Ja mám deep burgundy 134, ten je pre mňa naj z tejto kolekcie, inak pupa laky mám celkovo rada :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Aj ja :-) Najprv mi boli také maličké, zle sa mi lakovalo so štetcom v takom malom vrchnáčiku :o) Ale rýchlo som si zvykla :-))) Ďakujem.

   Odstrániť
 2. mám ten so zlatými niťami, práve som ho prvý krát lakovala, len na base coat, a páči sa mi to :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Tieto niťkové mám rada ako efektový lak. A tento bol hneď v prvej vrstve celkom bohatý :-) Ďakujem

   Odstrániť
 3. Ten poslední ♥ Strašně pěkně je to všechno nafocený. :)

  OdpovedaťOdstrániť

Vopred ďakujem za prečítanie a komentáre...

Prosím, rešpektujte moje prianie a nevkladajte do komentára pozvánky na giveaway a linky blogov. Komentáre toto ignorujúce budú bez upozornenia a odpovede zmazané. Ďakujem za pochopenie.