15. januára 2016

China Glaze, Ghostess With The Mostess (LE Ghouls´ Night Out)


Nebudem tento lak odkladať do ďalšieho zabudnutia, odsunutia ap., dáme si ho hneď po bratovi Cackle If You Want. Lak, ktorý mi požičala sestra. Lak, ktorý mi pri písaní príspevku vnukol myšlienku zmeniť si fotky na FB fan page. Ghostess With The Mostess z kolekcie Ghouls´ Night Out (jeseň 2015) od China Glaze. A čo sa budem párať, rovno na tri spôsoby, lebo som sa nevedela rozhodnúť.


V priehľadnej tekutine pláva mix glitrov, ktorý nájdete nielen v Cackle If You Can ale aj v Something Brewing a doplnený je o glitre marhuľové. Nanášala som ho v dvoch vrstvách.

Prvý krát som ho lakovala, keď som mala na nechtoch chameleóna od Catrice stelesneného, či som tekutého v podobe laku Chromeo & Julia. Kombinácia vyzerala veľmi jesenne.


Druhý krát som ho chcela naniesť na What´s She Dune?, aj som to urobila no nakoniec v kombinácii s pastelovým fialovým Kiko, 330. Táto kombinácia sa mi páčila zo všetkých troch najviac.Poslednú kombináciu som si chystala na Halloween, aj keď ja tento sviatok neuznávam, lebo u nás nemá čo robiť. Ale keďže je z takej kolekcie, tak som sa prekonala. Bohužiaľ som sa nedokázala vtedy prekonať k napísaniu príspevku (a nielen tomuto) a tak ho ukazujem až teraz. Ešteže som ho nekombinovala s nejakými netopiermi, ale len s dvomi lakmi, takže sa to celkom stratí :-). Ako podklad som si vybrala Gosh, Gasoline, Sparitual, Tango a na palci je čierny lak z kalendára od Dermacolu. Na fotenie sa dostalo v pokročilej hodine a tak sú fotky trochu rozmazané. Všimla som si to akosi až teraz, keď mám obrázky natiahnuté na veľkom monitore.A sme konečne na konci. Sestra si rozhodne vybrala dobre, lak je zaujímavý a dá sa kombinovať snáď so všetkým. Škoda, že nie je lepšie vidieť na čiernom podklade (detail som zabudla aj s tmavofialovým nafotiť), lebo na ňom vyzeral úplne fantasticky.

Pekný deň!

8 komentárov:

 1. Krásne nafotené! Tieto farebné kombinácie nie sú veľmi pre mňa, ale na nenápadnom béžovom (príp. čiernom) podklade by som trblietky jeden deň možno aj zniesla :D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem! No niektoré efektové laky na tých čiernych vyzerajú super, že sa s tým ani nehanbím ísť medzi ľudí :-D

   Odstrániť
 2. Téda, nečekala bych, že se mi na duochromu bude tolik líbit, ale vypadá to skvěle. Pak se mi taky moc líbí kombinace nude a fialkové. Jo a 19. fotka ♥♥♥

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Druhá kombinácia sa mi tiež páči najviac, pekne tam vynikne každý jeden glitrík :))

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. jj, aj je taká jemnejšia oproti ostatným dvom :-) Ďakujem!

   Odstrániť

Vopred ďakujem za prečítanie a komentáre...

Prosím, rešpektujte moje prianie a nevkladajte do komentára pozvánky na giveaway a linky blogov. Komentáre toto ignorujúce budú bez upozornenia a odpovede zmazané. Ďakujem za pochopenie.