20. júla 2015

GOSH Nail Lacquer, 635 Pretty BallerinaGosh predstavil štyri nové odtiene lakov s novým štetcom. Laky patria do, nazvime to po starom, ako kedysi dávnejšie zvykli v Gosh ponúkať svoje produkty, trendu Fairy Fale. Okrem štyroch lakov (634 Snow White ❀ 635 Pretty Ballerina, ❀ 636 Sunkissed ❀ 639 French Dream) do tohto trendu patria aj štyri nové odtiene očných tieňov a maskara. Viac sa dočítate napr. tu. Za starých čias by som aj utekala do Fannka a kúpila si celý trend, ale to som nemala blog a bolo to kam dávať :-D. Ale mám z neho ešte aj maskaru :-). Len laky sú mi bližšie, tak najprv o ňom.

A ako vidíte, ja som si kúpila jeden z nich. Ani to nebolo v pláne, išla som si len pre lícenku a nejako som odišla aj s novinkou. Bola som celkom zvedavá, aký lak bude, lebo väčšinou to bol krok vedľa, keď značka prešla na takýto štetec, obzvlášť pre tie, ktoré príroda neobdarila širokými nechtovými lôžkami. Aspoň takú som mala skúsenosť či už s Essence, alebo Catrice.


Zlákal ma nude odtieň Pretty Ballerina, ktorý je ružovkastý, snáď s kvapkou sivej a vzhľadom je veľmi príjemný. Nenápadný a pritom pekný. Skrátka elegantný. Štetec je, ako som spomenula v úvode, široký. A plochý. Nebudem klamať, že klasický štetec mi nevhovuje viac, pretože ten sa mi zdá oveľa lepší a to mám široké nechty. Konzistencia je hustejšia, kryl v dvoch vrstvách pri správnych ťahoch. Stačila nepozornosť a boli holé miesta a tri vrstvy. Pri treťom lakovaní sa mi to konečne podarilo bezchybne :-). Tajne som dúfala, že si ku mne nájde cestu ešte fialový alebo koralový, ale nestalo sa a asi si niekedy po ne budem musieť skočiť :o). Z lásky ku Goshu, nie k novému štetcu. Ja milujem tie klasické staré ♥.
Skúsili ste niečo z tohto trendu?

Pekný večer!


20 komentárov:

 1. Nádherný kousek! Moc Ti sluší :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ten je tak krásnej ♥♥ Nikdy nepřestanu milovat tyhle odstíny. :) Ta první fotka - dokonalost, Suzi. :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem, Romča, tak trochu si ma inšpirovala takýmto odtieňom práve ty :-)

   Odstrániť
 3. Ten je tak krásnej! Zbožňuju tyto odstíny!
  Krásný den,
  Tvá B.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. jj, dobre som vybrala :-) Ďakujem!

   Odstrániť
 4. Nádherný odtieň, v obale nevyzerá až tak pekne - mňa osobne by nezaujal, ale na nechtoch je veľmi kráááásny! :) Hodil by sa mi.... :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ja môžem len odporučiť :-) Ďakujem!

   Odstrániť
 5. Nádherný lak, ktorý ti veľmi svedčí, škoda len toho štetca, ale aj napriek nemu sa ti podarili vykresliť krásne oblúčiky :) Ja by som na ňho ešte asi hodila nejaké trblietky, úplne si to žiada :P

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. to hej, ale keby si videla tie prvé pokusy, dlhšie som čistila ako lakovala :-D A nepredbiehaj, to uvidíš v stredu ;-) Ďakujem ♥

   Odstrániť
 6. Love nude shades and this is a beautiful one. The glossy finish of it is amazing!

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. nude shades look so pretty and elegant. I love nail polishes by Gosh :-) Thank you very much, Andrea ♥

   Odstrániť
 7. A opět mě mrzí, že se Gosh neprodává u nás, tenhle bych brala všemi deseti :(

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ale predáva, už dorazil aj do Fann-ka v ČR, takže hor sa na neho :-)

   Odstrániť
  2. Tak to budu muset v práci očíhnout máme ji tu v našem obchodním centru :)

   Odstrániť
  3. to máš super, máš to blízko :-)

   Odstrániť
 8. U mňa sa to akosi strieda, raz mi viac vyhovuje tenký štetec, potom hrubý, neviem čím to je :) Ale farbu má nádhernú, priam dokonalú!

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. aj u mňa sa občas stane, že mám v danom okamihu radšej širší, ale zatiaľ ešte stále vyhráva tenší štetec :-) Ale to áno, som rada, že som si ho kúpila, získal si moje srdce :-) Ďakujem!

   Odstrániť
 9. This polish is really beautiful! You have very pretty nails :) Greetings from Poland :)

  OdpovedaťOdstrániť

Vopred ďakujem za prečítanie a komentáre...

Prosím, rešpektujte moje prianie a nevkladajte do komentára pozvánky na giveaway a linky blogov. Komentáre toto ignorujúce budú bez upozornenia a odpovede zmazané. Ďakujem za pochopenie.