1. júla 2015

Gabriella Salvete Enamel With Hardener (160, 165, 167)


Kde bolo, tam bolo, bol raz jeden swap. Balíček som si s vami rozbalila pred mesiacom a dozvedeli ste sa,, čo sa dobroty som si v ňom našla. Medzi nimi boli aj tieto tri laky od Gabrielly Salvete, vďaka ktorým celý swap vznikol...

Pátrala som po nových odtieňoch v 4 mestách a nikde som ich nenašla. Boli pre mňa veľkým lákadlom, lebo kto je tu so mnou dlho a sleduje poctivo, tak vie, ako ja laky od Gabiky ľúbim. Dokonca vyfasovali aj vlastný album na Facebooku a záložku tu na blogu, aby boli pekne spolu. K dokonalosti lakov chýbajú už len mená miesto čísiel ♥.

160
Odtieň 160 je bledunko zelená so strieborným shimmerom a trošku takým foilovým vzhľadom. Ako napr. 141, len ten je ešte aj duochromatický. Konzistencia je redšia, lakovala som 3 tenšie vrstvy, pri dvoch silnejších chcel zatekať k okrajom. Je to odtieň zelenej, ktorý neurazí ani mňa :-).


Odtieň 165 je tmavofialový s jemnučkým shimmerom a ružovým podtónom. Je to krémovka,, takže sa lakoval veľmi dobre bez zatekania, lebo v prípade takéhoto tmavšieho odtieňu to vie byť v časovej tiesni sranda. Na plné krytie som lakovala 2 vrstvy.


Odtieň 167 je bronzový (alebo hrdzavý?) so shimmerom rovnakého odtieňa. Konzistencia je redšia - rovnaká ako 160, len tu už stačili vďaka sýtejšej farbe na plné krytie dve vrstvy. Tak trochu pripomína hrdzavého krásavca od Gosh s menom Rusty.Tak som do zbierky Gabiky po dlhom čase pridala ďalšie tri kúsky. Laky majú 11 ml, zoženiete v 101 Drogerie alebo v Tete, stoja do 3 € a majú super mäkký a guľatý štetec, s ktorým je radosť lakovať.

Pekný deň!


10 komentárov:

 1. 167 je perfektní. Teda všechny jsou, ale ten je super :D

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ja budem uz otrepana, ale tie tvoje nechty su neskutocne - nadherny tvar a dlhe prsty.... Obdivujem.... A aby som nebola mimo - tak tie laky su tiez nadherne, aj ja sa priklanam najviac k tomu poslednemu.

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Asi nejvíc mě uchvátil ten zelený, vypadá dost dobře. :) A nádherný fotky ♥

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. vyzerá moc dobre, tak kozmicky :-) Keď zaujal aj mňa, nie je o čom :-D Ďakujem ♥

   Odstrániť
 4. Ten bronzový je rozhodně můj vítěz, je to nádherná, dle mého neokoukaná barvička :) Fakt se mi líbí.

  Radu - Narozeninová GIVEAWAY o kosmetický balíček za 2700 Kč

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Odpovede
  1. Úplne súhlasím :-D Krásne sú ♥ Ďakujem ti!

   Odstrániť

Vopred ďakujem za prečítanie a komentáre...

Prosím, rešpektujte moje prianie a nevkladajte do komentára pozvánky na giveaway a linky blogov. Komentáre toto ignorujúce budú bez upozornenia a odpovede zmazané. Ďakujem za pochopenie.