17. júna 2015

EBD Up To X Extended Nail Polish, 20 Exquisit Rouge


Posúvame sa ďalej v dôkladnejšom predstavení obsahu balíčka zo swapu a keď slnko svietilo a pražilo, rozhodla som sa pre lak EBD s holografickým trblietaním.


Odtieň Exquisit Rouge bol zásah do čierneho. Fialovo-ružový s množstvom holografických trblietok, tak trochu podobný Miss Conduct. Štetec laku mi vyhovoval, konzistencia tiež, už ani malý vrchnáčik ma nevyvedie z miery, takže sa mi lakovalo úplne skvele. Lakovala som ho v dvoch vrstvách. Objem je 9 ml a zakúpite ho tu.  Tieto laky sú 5 free - neobsahujú formaldehydovú živicu, formaldehyd, toluén, dibutylftalát a gáfor. Vyberať môžete z 30 odtieňov. Pri ich aplikácii nie je potrebný podkladový lak a nechty nezafarbia, no ja som zo zvyku podkladový lak použila. K lakom je aj špeciálny top coat, ktorý prepojením s farebným lakom vytvorí pevnú vrstvu.
Keďže slnko veselo hrialo, trochu som sa obávala, či mi nebude blbnúť ostrenie pri fotení, trblietalo sa na všetky strany. Nakoniec to dobre dopadlo a ja som nevedela prestať :-).
Na Facebooku som písala, ako som dopadla s výdržou. Keďže lak sľubuje až 10 dennú výdrž, tak som schválne chcela vedieť, ako to s ním je. Aj z dôvodu, či si poradí bez svojho špeciálneho vrchného laku. Výsledok ste videli alebo vidíte až teraz. Lak som nosila týždeň, ešte by bol vydržal, ale je tak úžasne lesklý, že po tom týždni moje nechty vyzerali ako odrastené umeláče a už mi to dosť vadilo. Zvládol to teda aj bez svojho top coatu, s dvomi vrstvami podkladového a vrstvou vrchného laku od Astor. Zalakovala som aj špičky, bavilo ma pohrať sa s ním pri lakovaní. Celý týždeň dostával zabrať a snáď sa môžem poďakovať aj génom a kvalite nechtov za to, že tak dobre spolupracovali. Dosť chvály, prejdime k fotkám...
Tento lak sa mi veľmi páči. Odtieň, holografické trblietky, lakovanie... Som veľmi spokojná a veľmi sa teším, že sa dostal do balíčka aj on. Ešte raz za neho ďakujem ♥.
O niektorých kočkách už viem, ale aké sú skúsenosti ostatných? Priznajte sa :-).


12 komentárov:

 1. Už ho vidím po 100 a poád se mi tak líbí, asi si ho budu muset pořídit :D Krásné fotečky Suzi, jako vždy ♥

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem, Hanka ♥ Ja sa ani nečudujem, je tak krásny. Nech žijú holografické trblietky :-D

   Odstrániť
 2. Nádherně jsi ho vyfotila, opravdu se nemůžu vynadívat. <3
  Jsem ráda, že jsem ho do balíčku šoupla, jen mě pořád trochu mrzí ta podobnost s Orly. :D Jinak super, že ti takhle pěkně vydržel, to jsem ráda dvojnásob. :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. To nemusí, fakt nie, takéto odtiene u mňa nájdu domov veľmi rýchlo a bez mihnutia oka :-D Moc ti ďakujem ♥

   Odstrániť
 3. Bože, to jsou fotky! A to precizní zalakování špiček! Já to vždycky tak nějak ošudlím :D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem ♥ Ale čo ti poviem, aj to trvalo :-D Normálne mám nechty nalakované za pár minút, s týmto som sa babrala asi hodinu-hodinu a pol. No aj tak ma to bavilo a užívala som si to, za ten výsledok to stálo :-)

   Odstrániť
 4. This is a wonderful polish. Love the subtle holo effect.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. I love it too, it´s really very pretty nail polish ♥ Thank you very much

   Odstrániť
 5. Wau prekrásna farba, asi by som ani ja nevedela odtrhnúť oči z nechtov :D
  A moc krásne nafotené! :))

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. To ti verím, lebo som to zažila :-D Ďakujem, Veronika :-)

   Odstrániť
 6. To je krása, parádní fotky :) Úžasná barva a ještě s holografickými třpytkami :) Moc ti sluší :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Áno, bol to úžasný výber odtieňa, hrozne mám tento lak rada. Ďakujem ♥

   Odstrániť

Vopred ďakujem za prečítanie a komentáre...

Prosím, rešpektujte moje prianie a nevkladajte do komentára pozvánky na giveaway a linky blogov. Komentáre toto ignorujúce budú bez upozornenia a odpovede zmazané. Ďakujem za pochopenie.