29. septembra 2014

Essence Nail Art Magnetics, 10 Witch You Were Here + Essence Nail Art Magnet, 04 Cool Waves


Už je to pekne vyše roka, čo som tu ukázala magnetický lak. Až sa zamýšľam, ako je to s dostupnosťou, lebo dnes už nevládzem nič. Akurát tak naťukať príspevok a ísť do režimu spánku :o).
Vybrala som si dva laky z týchto "novších" a jeden z pôvodných magnetických lakov Essence, aby som sa presvedčila o svojom tvrdení v poslednom magnetickom príspevku a jeden vám teraz predstavím. Jedná sa o oceľovo-šedo-zelenú farbu so shimmerom a lak kryje v dvoch vrstvách. Po zmagnetizovaní sa podobá ma magnetický od Pupy, ktorý som tu mala pekne dávno. Lak patrí k tým lepším, takže krásne magnet vytiahne vzor, nie ako v mojom magnetickom pokuse, kde z estetických dôvodov asi musím vymeniť fotky. Vzor začalo vyťahovať hneď, a to som ešte ani nebola nejako super blízko. Navyše tá pekná farba, ktorá sa po zmagnetizovaní ešte znásobí... Napadlo mi, že by som mohla ukázať aj ostatné vzory, ale dnes som na také veci nemala čas, takže zrejme doplním, keď to budem mať. Ostatne, už len dvoje nechty a je koniec challenge :-).Nechty som skladovala v počítači dlhšiu dobu a tak sa lakovanie líši od môjho aktuálneho. Navyše si opäť na chvíľu môžete užiť moje nechty ako krátke :-).

Pekný večer!


4 komentáre:

 1. Odpovede
  1. Yes! This shade (and also Red Carpet or Majestic Green) is better than first magnetic nail polishes by Essence, they were awful, they didn´t work. Thank you very much!

   Odstrániť
 2. Wooow, tak to je hodně slušný výkon na Essence. :) Ten nový magnet mám, ale nereaguje ( mám ale ty starší laky, když s tím Essence přišla a už tehdy to u mě nefungovalo ), teď si ale říkám jestli dám ještě poslední šanci těm novějším lakům...

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Romča novými lakmi určite nič nepokazíš, jedine ak by sa vrátili do starých koľají, teda ak ešte sú v predaji. Skúsila som tri odtiene a všetky boli úžasné, budem tu mať ešte jeden starší, aby to bolo vidno ešte raz. Ja som ich pred dvomi rokmi skúšala a staré laky boli na nič, magnety boli v poriadku, odskúšala som ich na lakoch od Pupy a tam som s nimi nemala problém. A ďakujem :-)

   Odstrániť

Vopred ďakujem za prečítanie a komentáre...

Prosím, rešpektujte moje prianie a nevkladajte do komentára pozvánky na giveaway a linky blogov. Komentáre toto ignorujúce budú bez upozornenia a odpovede zmazané. Ďakujem za pochopenie.