18. augusta 2014

Sally Hansen Hard as Nails Xtreme Wear, 120 Hot Magenta


Uf, písať príspevok, keď je človek nahnevaný, je fuška, asi preto to radšej nerobím a nechám to vždy tak. Už asi piaty krát som zmazala, čo som mala napísané. Raz, dva, tri...

Takú malú upútavku som hodila na FB. Chcela som ho pred odchodom na víkend ešte rýchlo odfotiť, že nachystám príspevok (trochu nevyšlo, no) a do záberu mi vbehol ten náš psačí expert :-D Pôvodne mal byť v nejakom tom hromadnom, ale nastala zmena plánu a zvolila som pre neho vlastný príspevok. Tento odtieň mal veľký úspech, keď som mala teraz naposledy a ja dúfam, že sa ešte predáva, lebo som niekoľkokrát diktovala jeho meno :-).Lak má 11,8 ml a kupovala som ho 2,99 €. Je fuchsiovej farby s drobným levanduľovým shimmerom a kryje v dvoch vrstvách. Lakuje sa veľmi dobre, mne jeho štetec vyhovuje. Konzistencia bola taká akurát a nosila som ho 4 dni, na ten štvrtý už išli rožteky dole. Fotky sú z dvoch rôznych nosení (pre info rozdiel rok a dva mesiace), ak by sa vám nezdala podobnosť, takže môžete porovnať aj spôsob lakovania vtedy a teraz. Keďže som sa rozhodla spraviť mu ten samostatný článoček, tak som ešte dorábala nejaké zábery, hlavne aby som mala úvodný. Tieto fotky boli spravené po dvoch dňoch,  ja s lakmi z toho radu nemám problém, čo sa výdrže týka.

Na záver ešte jedno porovnanie, ktoré som vytvorila kvôli otázke, prečo mám rovnaké laky, len od inej značky. Pôvodne boli tri, teraz som prihodila ešte jeden. Ono, hmm, odpoveď znie: nie je fuchsia ako fuchsia :-)
Pekný večer!

14 komentárov:

 1. Ten levandulový shimmer v něm je božský :) krásné pokoukáníčko a počteníčko jako vždy :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. jj, ten sa aj mne veľmi v ňom páčil, nútil ma stále pozerať si na nechty :-D ďakujem, Hanka :-)

   Odstrániť
 2. Opravdu ten shimmer dělá z tohoto laku velmi zajímavý a nevšední kousek,nádhera:-)...

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ja mám veľmi rada tieto modro-fialové odlesky v ružových lakoch, spoja sa tak dve moje obľúbené farby v jednom laku :-) ďakujem ti!

   Odstrániť
 3. Je krásnej a ta úvodní fotka moc povedená :) Záběr s psíkem byl super :D Ty já ráda. :))

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. treba využiť ešte muškáty... chcela som tam dať prúžok ako dávam, ale vôbec sa tam nehodil, tak som skúsila trochu zmenu :-) hafan ma pobavil, ešte ten jeho pohľad :-D v poslednej dobe sa nejako zaujíma, čo to stále robím a motá sa pri mne :-))) vďaka!

   Odstrániť
 4. Přesně tento odstín růžové já můžu:) Myslím, že snad i ten od NYC doma mám:)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Vyzerá krásne. :) Zdá sa mi, že tieto menšie laky sú lepšie ako Tie vačšie..... alebo mám len zlé farby? :D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ja mám rovnakú skúsenosť, ja konkrétne v porovnaní s radom Diamond strength

   Odstrániť
 6. Krásné. Taky jsem si jeden teď koupila a je průhledný se třpytkami, tak hledám, jestli ho můžu nanést na jiný lak nebo ne. Někde jsem totiž slyšela, že se nesmí míchat s jiným lakem. :( Tak fakt nevím. Ten tvůj odstín je nádherný :) A konec mě pobavil, ale proč ne :D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem! Nesmie?? Robím to bežne, takže... Pokiaľ už v druhej dokáže kryť, tak prečo nie, aj keď aj to je už trochu o život pri odlakovávaní, ale ak nekryje, tak sa musí :-)))

   Odstrániť

Vopred ďakujem za prečítanie a komentáre...

Prosím, rešpektujte moje prianie a nevkladajte do komentára pozvánky na giveaway a linky blogov. Komentáre toto ignorujúce budú bez upozornenia a odpovede zmazané. Ďakujem za pochopenie.