6. februára 2013

GOSH Professional All Day Moisture Serum


Keď už máme za sebou čistenie a tonizáciu, prichádza na rad krémovanie. Najprv použijem sérum. Mám skúsenosť s dvomi - s týmto a s Mary Kay (a zase týmto). 


Keď otvoríte krabičku, ktorá je zabalená v priesvitnej fólii, vo vnútri nájdete tubu a papierik s podrobnejším popisom a obrázkami ostatných produktov. Slovenčinu by st tam ale hľadali darmo, tá je len na nálepke v skrátenej verzii na fólii.

Tekutina vo vnútri je riedka a je mliečnej, resp. takej zakalenej farby. Rýchlo sa vsiakne, na tvári zanecháva jemný pocit. Vôbec nelepí. Je vhodný pre všetky typy pleti. Dávkuje sa, ako je vidno na obrázku. Objem je 30 ml, čo mi dosť vadí, keďže je aj na nočné aj na denné použitie, tým pádom je to málo :-(. Cena je 14 € (aktuálne ešte stále -25%) a doba spotreby 12 mesiacov.

 
Oficiálny popis som pridávala už v prehľade výrobkov pleťovej línie a je o obrázok vyššie,  takže dnes ho nebudem prepisovať.

Čo sa týka zloženia, je bez parabénov. Z ďalších zložiek vyberám:
- Beta Vulgaris (Beet) Root Extract - výťažok z Repy obyčajnej
- Macrocystic Pyrifera (Gant Keep) Extract - výťažok z morskej riasy
- Urea - močovina
- Tocopherol - vitamín E

Ako sa teda odporúča na obale, sérum používam aj ráno aj večer a potom použijem krém. Začala som ho používať hneď v ten deň, ako som písala prehľad výrobkov, lebo mi napadlo, že by bolo fajn, predstaviť produkty viacmenej tak, ako idú za sebou. Teda čistenie, tonizácia, hydratácia... Takže bolo treba ho začať používať. Za dobu používania som si nevšimla žiadnej negatívnej zmeny. Nevšimla som si ani upchávanie pórov, ani zhoršenie kvality pleti.

Prajem pekný deň!


4 komentáre:

  1. Vypadá zajímavě :) Možná vyzkouším :)

    www.diarybylucinda.blogspot.cz

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Toto sérum je skvelé, poznám a súhlasím. Ten jemný pocit na tvári, ktorý zanecháva, ako detská prdelka :-)

    OdpovedaťOdstrániť

Vopred ďakujem za prečítanie a komentáre...

Prosím, rešpektujte moje prianie a nevkladajte do komentára pozvánky na giveaway a linky blogov. Komentáre toto ignorujúce budú bez upozornenia a odpovede zmazané. Ďakujem za pochopenie.