18. februára 2013

GOSH Professional All Day Balance


Po sére prichádza na rad krém. Po novom sa volá Bye Bye Oily Skin. Je vhodný pre zmiešanú, mastnú a problematickú pleť. V každom prípade jeho funkcia sa nemení. Je to denný krém pre zmiešanú až mastnú a problematickú pleť. Je krémovej konzistencie, ktorá má takú bledulinko zelenú farbu. Dávkuje sa pumpičkou, čo je veľmi praktické a jedno vytlačenie je aj na obrázku nižšie. Jedno stlačenie pumpičky mi bohato postačuje. Po rozotretí je trocha lepkavý a máte mastný pocit na tvári, no po pár minútach to zmizne a na tvári ostane opäť jemný, hebký pocit, ako to bolo pri sére. S make-uopm sa znášal, po nanesení sa mi na tvári nerobili také tie žmolky. Redukuje problémové miesta a vyrážky, odstraňuje zápaly a sťahuje póry, reguluje lesk a predchádza tvorbe akné, s čím ja osobne súhlasím. Obsahuje UVA/UVB a SPF10. Objem je 50 ml a cena je 14 € (momentálne -25%).

Plastová nádobka valcového tvaru sa opäť nachádza v krabičke opatrenej fóliou a vo vnútri skrýva letáčik s podrobnejšími informáciami.


Aktívnou zložkou produktu je Evermat™, ktorá je na redukciu lesku a stiahnutie pórov a  Cutipure™, ktorá zahŕňa zmes prírodných olejov pre redukciu zápalov a komedónov.

V zložení sa toho nachádza neúrekom a dobrou správou je aj to, že je bez obsahu parabénov.

- Butyrospermum Parkii (Shea Butter) - bambucké maslo
- Taraktogenos Kurzii (Chaulmoogra) Seed Oil - olej zo semienok stromu z východnej Indie
- Soya (Soy Bean) Oil - olej zo sójových zŕn
- Enantia Chlorantha (African Whitewood) Extract - extrakt z afrického stromu  (Liberie)
- Leptosperum Scoparium Branch (Manuka) Leaf Oil - olej z listov Balmína košťatého
- Magnolia Grandiflora Leaf Extract - extrakt z listov Magnólie veľkokvetej
- Nigella Sativa (Black Cumin) Seed Oil - olej zo semienok Černušky siatej
- Cartham Tinctorius (Safflower) Seed Oil - olej zo semienok Požlta farbiarskeho.

Počas používania sa nevyskytli žiadne komplikácie. Nevšimla som si ani upchávanie pórov, ani nadmerné lesknutie po použití. Pleť dostatočne pripraví na nanesenie make-upu. Má dosť špecifickú vôňu, ktorá by niekomu mohla vadiť, lebo sa od predchádzajúcich produktov trocha líši. Ale z toľkých zložiek, čo v sebe má, pričom niektoré sú výraznejšie a niektoré menej, musí niečo vzniknúť :-)

Pekný zvyšok a prajem!


2 komentáre:

  1. hm...možno sa na tento krémik vrhnem po vypoužívaní tých čo mám teraz...vyzerá zaujímavo...stiahnuť póry by som potrebovala:))

    OdpovedaťOdstrániť

Vopred ďakujem za prečítanie a komentáre...

Prosím, rešpektujte moje prianie a nevkladajte do komentára pozvánky na giveaway a linky blogov. Komentáre toto ignorujúce budú bez upozornenia a odpovede zmazané. Ďakujem za pochopenie.