19. apríla 2012

New Arrivals by Catrice

Kým mi schne farba a lak na modelovaných náušniciach, pridám ďalší príspevok a nebudem ich pritom vyrušovať, lebo som netrpezlivá, kedy ich dokončím a to nerobí dobrotu. Dnes som mala lakovací deň (a to ešte lakovala ešte aj náušnice) až mi je z toho zle. A to všetko kvôli tomu, aby som ich tu naraz predstavila.


Už v pondelok som na mojej FB stránke pripla na nástenku malý prehľad. Akurát som mala 5 odtieňov, ktoré mám síce nafotené (ako new stuff), ale do príspevku tohto typu sa prehováram asi tak, ako sa prehováram na moje ďalšie pôsobenie na blogu. A tak aspoň takto sem prichádzajú.

Vybrala som si dve farby ako jarné, dve také už letnejšie a jednu trocha chladnejšiu. Že mám rada tieto laky nie je žiadne tajomstvo. Môže za to ich super štetec, ktorý zase iné odsudzujú. Ja ho mám ale fakt rada. Keď ho pritlačím k nechtu, pokryje mi ho celý a tým sa vyhnem opakovaným ťahom. Navyše dosť rýchlo uschnú a tak môžem po krátkej chvíľke aplikovať druhú vrstvu.

700 Birdy Reloaded
Objem je 10 ml a cena 2,69 €. Navyše je v DM Drogeriemarkt teraz akcia 25% na všetku dekoratívnu kozmetiku, takže jeden vyjde cca o 60 centov lacnejšie.

Keď to zoberiem od malíčka (ako to už mám publikované na FB, tak začíname lakom žltým lakom vo farbe 700 Birdy Reloaded. Je krásna jasná žltá a má v sebe také úplne maličké trblietky. Ale v konečnom dôsledku vyzeral ako obyčajný. Táto farba je novinka.


Ďalším je zelený lak vo farbe 340 Run Forest Run! Tie ich názvy sú zabité :-D Mám ich rada. Dokonalá trávovozelená farba. Klasický, krásne lesklý ako všetky. V najnovšom katalógu už nie je, takže zrejme sa už len dopredáva.


Koralová farba sa stala mojou obľúbenou len minulé leto, keď som skoro celé toto obdobie nosila na nechtoch odtieň ako tento, akurát bol trošku perleťový a musela som ho naniesť min. v troch vrstvách (Miss Sporty, 370). V tomto prípade sa jedná o farbu 030 Meet Me At Coral Island.


840 Genius In The Bottle je ďalšou novinkou v ponuke. Táto farba ma zaujala hneď, ako som videla jeden článok, kde bol porovnaný s lakmi od Chanel alebo Sephory. Boli tam 4 laky, pričom boli všetky rovnaké, len iná značka. Dozvedela som sa, že ten lak bude novinkou a musela som ho mať. Farbu by som definovala ako zeleno - zlato - hnedú. Hlavne na slnku hrá farbami. Ako vidno aj z fotky, je perleťový.


Lak na palci je (zatiaľ) posledný z prírastkov a je v odtieni 550 Marilyn & Me. Tento krvavo červený lak je trblietkový. Keď sa lepšie zahľadíte, uvidíte ich okrem fľaštičky aj na nechtoch.


Týmito piatimi ale určite nekončím a chcelo by to niečo hnedé a modré. Uvidím, kedy sa objavia u mňa.

Zúfalé manželky už na mňa čakajú, takže sa lúčim :-)

Pekný večer!
 

2 komentáre:

  1. nehty na první fotce jsou super, ale zlatou bych vyměnila třeba za modrou :) ale jinak fajn :))

    http://sunnyym.blogspot.com/

    OdpovedaťOdstrániť

Vopred ďakujem za prečítanie a komentáre...

Prosím, rešpektujte moje prianie a nevkladajte do komentára pozvánky na giveaway a linky blogov. Komentáre toto ignorujúce budú bez upozornenia a odpovede zmazané. Ďakujem za pochopenie.